Transport dzieł sztuki Warszawa

Przeprowadzacie się Państwo i potrzebujecie w tym aspekcie pomocy? Posiadacie wiele bardzo wartościowych dla Was dzieł sztuki, które trzeba przewieźć niekoniecznie szybko i sprawnie oraz za niską cenę, ale przede wszystkim bezpiecznie? Nie ma znaczenia, czy to Wasze prywatne dzieła sztuki czy skarby narodowe – nasza firma to doskonały wybór, jeśli chodzi o tego typu usługi. Oferujemy transport dzieł sztuki, zapewniając, że zostaną one przetransportowane w dobrej cenie, sprawnie i szybko, ale przede wszystkim, że zostaną one w odpowiedni sposób zabezpieczone.

Transport dzieł sztuki w Warszawie

Oprócz samego zabezpieczenia dzieł sztuki, możemy zaoferować również ubezpieczenie OC – nasza firma posiada wykupione ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych sytuacji i na przykład zniszczenia się transportu. Niestety nie wszystko można przewidzieć, dlatego takie ubezpieczenie to konieczność – nikt oczywiście nie zakłada zniszczenia dzieł sztuki, ale przezorny zawsze ubezpieczony.

Na co możecie Państwo liczyć decydując się właśnie na nasze usługi?

  • terminowość,
  • doświadczenie,
  • poważne podejście,
  • odpowiednie samochody i akcesoria do zabezpieczania rzeczy,
  • dobre opinie,
  • atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportu dzieł sztuki w Warszawie, bowiem możemy zagwarantować Państwu, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie. Nie podchodzimy do sprawy jak do każdej innej rzeczy – bierzemy pod uwagę to, z jakimi dziełami mamy do czynienia i dostosowujemy zabezpieczenia i podejście właśnie do nich. Twoje dzieła sztuki będą z nami bezpieczne!

Zapraszamy!