Transport Pianin i fortepianów Warszawa

Posiadacie Państwo fortepian lub pianino, które np. sprzedaliście i chcecie go przetransportować do kupującego? A może właśnie zostaliście szczęśliwymi nabywcami pianina bądź fortepianu, który koniecznie trzeba przewieźć do Waszego domu, ale nie macie pojęcia komu powierzyć to jakże ważne zadanie? Okazuje się, że możecie odetchnąć z ulgą, bowiem nasza firma zajmuje się między innymi tego rodzaju transportem od bardzo wielu lat.

Mamy świadomość, że pianino czy fortepian to niezwykle delikatny sprzęt, jaki wymaga odpowiedniego zachowania i zabezpieczenia, dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby nie stało mu się nic złego. Odpowiednie zabezpieczamy pianino, dostosowujemy auto do jego przewozu i dbamy oto, aby zostało wniesione we wskazane miejsce w taki sposób, aby nie uległo uszkodzeniu. W razie czego jednak mamy wykupione również ubezpieczenie OC, na wypadek ewentualnego uszkodzenia, spowodowanego osobami trzecimi, bowiem niestety i takie zdarzenia niekiedy mają miejsce.

Dlaczego my?

  • doświadczenie
  • sprawność
  • atrakcyjne ceny
  • profesjonalizm
  • bezpieczeństwo
  • ubezpieczenie OC

Oprócz powyższych, a więc transportu pianin czy fortepianów możecie Państwo liczyć na nasze usługi również i w innym aspekcie. Nasza specjalizacja to transport pianin i fortepianów w Warszawie. Możecie liczyć nie tylko na transport rzeczy, ale i na pakowanie rzeczy bądź montaż i demontaż mebli – wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!