666 466 850

Transport serwerów, szaf serwerowych i UPS

Jeśli potrzebna jest Państwu firma przeprowadzkowa Warszawa, która oferuje profesjonalne i przede wszystkim bezpieczne oraz atrakcyjne cenowo usługi w zakresie transportu serwerów, szaf serwerowych czy UPS-ów, to trafiliście idealnie! Nasza firma może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w tym zakresie, ale to nie jedyna oferta, jaką możemy Wam zaproponować – to tak naprawdę dopiero początek.

Transport tego typu możemy zaoferować nie tylko w dobrej cenie, ale oprócz tego oferujemy również odpowiednie przygotowanie serwerów do transportu, czyli ich zabezpieczenie. To bardzo istotne, aby podczas transportu nie stało się z nimi nic złego, jednak nie wszystko da się przewidzieć, w związku z czym oferujemy Państwu również ubezpieczenie OC przewożonych rzeczy, które nasza firma wykupiła na wszelki wypadek – jak to się mówi, przezorny zawsze ubezpieczony. Nigdy nie mamy pewności co zrobi inna osoba, która jest uczestnikiem ruchu, dlatego ubezpieczenie to dotyczy nieprzewidzianych wypadków i na przykład zniszczenia waszych rzeczy.

Oprócz przewożeni serwerów, możecie liczyć Państwo również na:

A oprócz tego oczywiście przeprowadzki krajowe jak i międzynarodowe. Oferujemy również przeprowadzki biur, urzędów czy też mieszkań i domów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania właśnie z naszych usług w niskiej cenie. Pozytywne opinie najlepiej potwierdzają nasz profesjonalizm!