666 466 850

Nadchodzi długo oczekiwany czas przeprowadzki w Warszawie lub do innego miasta, ale nie macie Państwo pojęcia jak się do tego procesu zabrać i od czego właściwie należałoby zacząć? Szukacie profesjonalnej firmy do przeprowadzek? Firmy, która pozwoli Wam na sprawne i przede wszystkim bezpieczne przeprowadzenie się w atrakcyjnej cenie i bez jakichkolwiek problemów? W takim razie jesteście w odpowiednim miejscu – nasza firma świadczy profesjonalne usługi przeprowadzkowe na terenie całego kraju.

Z naszej strony możecie Państwo liczyć przede wszystkim na duże doświadczenie, dokładność, umiejętności, profesjonalizm i oczywiście atrakcyjne ceny przeprowadzek

Lata realizowanych przeprowadzek i setki zadowolonych klientów to nasza wizytówka, najlepsza wizytówka profesjonalnie zaplanowanych i przeprowadzonych przeprowadzek, a jeśli tanie przeprowadzki krajowe to na pewno z nami. Zapraszamy do zapoznania się ze spersonalizowaną wyceną dla waszej przeprowadzki krajowej, którą zrobimy profesjonalnie i szybko, gwarantuje to nasza firma.

Ubezpieczenie OC

Oprócz tego co oferujemy, jako uzupełnienie mamy również ubezpieczenie OC przewożonych rzeczy, bowiem lepiej jest „dmuchać na zimne”. Jak to się mówi, przezorny zawsze ubezpieczony – nigdy nie wiemy co stanie się na drodze przeprowadzki, czego dokona na przykład inna osoba prowadząca pojazd mechaniczny. W związku z czym umożliwiamy wykupienie ubezpieczenia w razie nieprzewidzianych wypadków i zniszczenia się przewożonych rzeczy, w jakikolwiek sposób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu przeprowadzki zarówno w Warszawie jak i z każdego miejsca, bez względu na rodzaj rzeczy, jakie należy przewieźć. Bardzo dobrze poradzimy sobie z przeprowadzkami domów i mieszkań jak i firm czy urzędów. Zajmujemy się również przewożeniem mebli, sejfów czy dzieł sztuki. Oferujemy różne pakiety, począwszy od usług podstawowych polegających wyłączne na przewiezieniu rzeczy jak i usług kompleksowych. Usługa kompleksowa  polega na przewiezieniu, zapakowania czy rozpakowania bądź demontażu i montażu mebli. Działamy w kraju jak i za granicą. Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą i kontaktu!