www.warszawaprzeprowadzki.pl

PRZEPROWADZKI WARSZAWA

PRZEPROWADZKI FIRM. PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ. TRANSPORT MEBLI. Zadzwoń 666 466 850


TRANSPORT DZIEŁ SZTUKI

TRANSPORT DZIEŁ SZTUKI

Przeprowadzacie się Państwo i potrzebujecie w tym aspekcie pomocy? Posiadacie wiele bardzo wartościowych dla Was dzieł sztuki, które trzeba przewieźć niekoniecznie szybko i sprawnie oraz za niską cenę, ale przede wszystkim bezpiecznie? Nie ma znaczenia, czy to Wasze prywatne dzieła sztuki czy skarby narodowe – nasza firma to doskonały wybór, jeśli chodzi o tego typu usługi. Oferujemy transport dzieł sztuki, zapewniając, że zostaną one przetransportowane w dobrej cenie, sprawnie i szybko, ale przede wszystkim, że zostaną one w odpowiedni sposób zabezpieczone.

Oprócz samego zabezpieczenia dzieł sztuki, możemy zaoferować również ubezpieczenie OC – nasza firma posiada wykupione ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych sytuacji i na przykład zniszczenia się transportu. Niestety nie wszystko można przewidzieć, dlatego ...

Czytaj więcej


TRANSPORT SEJFÓW I KAS PANCERNYCH

TRANSPORT SEJFÓW I KAS PANCERNYCH

Potrzebujecie Państwo pomocy w transporcie specjalistycznym? Szukacie firmy, która podejmie się transportu kas pancernych bądź sejfów? W takim razie jesteście w odpowiednim miejscu. Nasza firma oferuje takie usługi, ale co najważniejsze, posiadamy w tej kwestii naprawdę duże doświadczenie. Przeprowadziliśmy już wiele tego rodzaju transportów, w efekcie czego możemy pochwalić się bardzo dobrymi opiniami klientów, jacy już skorzystali z naszych usług w tym, jak i w wielu innych zakresach.

Mimo, że transport sejfów czy kas pancernych wydaje się nie być zbyt skomplikowanym zadaniem, przede wszystkim z uwagi na kwestię, jaką jest masywność tych produktów, to tylko wrażenie. Kasy bowiem charakteryzuje przede wszystkim duży rozmiar bądź waga, w związku z czym trudnością może być już samo ich załadowanie.

Czytaj więcej


TRANSPORT SERWERÓW, SZAF SERWEROWYCH I UPS-ÓW

TRANSPORT SERWERÓW, SZAF SERWEROWYCH I UPS-ÓW

Jeśli potrzebna jest Państwu firma, która oferuje profesjonalne i przede wszystkim bezpieczne oraz atrakcyjne cenowo usługi w zakresie transportu serwerów, szaf serwerowych czy UPS-ów, to trafiliście idealnie! Nasza firma może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w tym zakresie, ale to nie jedyna oferta, jaką możemy Wam zaproponować – to tak naprawdę dopiero początek.

Transport tego typu możemy zaoferować nie tylko w dobrej cenie, ale oprócz tego oferujemy również odpowiednie przygotowanie serwerów do transportu, czyli ich zabezpieczenie. To bardzo istotne, aby podczas transportu nie stało się z nimi nic złego, jednak nie wszystko da się przewidzieć, w związku z czym oferujemy Państwu również ubezpieczenie OC przewożonych rzeczy, które nasza firma wykupiła na wszelki wypadek – jak to się mówi, przezorny zawsze ubezpieczony. Nigdy nie mamy pewności co zrobi inna osoba, która jest uczestnikiem ruchu, dlatego ubezpieczenie to dotyczy nieprzewidzianych wypadków i na przykład zniszczenia waszych rzeczy.

Czytaj więcej


TRANSPORT PIANIN – FORTEPIANÓW

TRANSPORT PIANIN – FORTEPIANÓW

Posiadacie Państwo fortepian, który sprzedaliście i chcecie go przetransportować do kupującego? A może właśnie zostaliście szczęśliwymi nabywcami pianina bądź fortepianu, który koniecznie trzeba przewieźć do Waszego domu, ale nie macie pojęcia komu powierzyć to jakże ważne zadanie? Okazuje się, że możecie odetchnąć z ulgą, bowiem nasza firma zajmuje się między innymi tego rodzaju transportem od bardzo wielu lat.

Mamy świadomość, że pianino czy fortepian to niezwykle delikatny sprzęt, jaki wymaga odpowiedniego zachowania i zabezpieczenia, dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby nie stało mu się nic złego. Odpowiednie zabezpieczamy pianino, dostosowujemy auto do jego przewozu i dbamy oto, aby zostało wniesione we wskazane miejsce w taki sposób, aby nie uległo uszkodzeniu. W razie czego jednak mamy wykupione również ubezpieczenie OC, na wypadek ewentualnego uszkodzenia, spowodowanego osobami trzecimi, bowiem niestety i takie zdarzenia niekiedy mają miejsce.

Czytaj więcej


TRANSPORT – PRZEWÓZ MEBLI

TRANSPORT – PRZEWÓZ MEBLI

Przewożenie mebli wydaje się być zadaniem bardzo prostym do wykonania, jednak pozory mogą bardzo mylić. Meble mimo wszystko są bardzo delikatnymi produktami, które łatwo mogą ulec zniszczeniu czy odkształceniu. W związku z tym muszą być odpowiednio zabezpieczona i umieszczone w aucie tak, aby nie mogły się przemieścić, a nawet jeśli, to aby nie uszkodziły się na przykład uderzając jedno o drugie. Wbrew pozorom transport mebli wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania, ale równie i doświadczenia, aby cały proces przebiegał przede wszystkim szybko, sprawnie i oczywiście bezproblemowo.

Jeśli zależy Państwu na współpracy z firmą, która na pewno spełni te oczekiwania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się właśnie z naszą ofertą. Oferujemy profesjonalny przewóz mebli oraz ich zabezpieczenie, a do tego ubezpieczenie OC w razie jakiejkolwiek nieprzewidzianej sytuacji – nigdy nie wiemy co dzieje się na drodze i jaki manewr wykona inny uczestnik ruchu, w związku z czym ubezpieczenie ma na celu zabezpieczenie mebli ...

Czytaj więcej